Reklamówki foliowe

POL-PAK to wiodący producent reklamówek z nadrukiem i reklamówek jednokolorowych.
Jest to produkt wykorzystywany codziennie przez miliardy ludzi na świecie. Stosowane niemal w każdej branży, służą głównie jako opakowania na zakupy. W handlu stanowią produkt pierwszej potrzeby, a odpowiednie zagospodarowanie ich powierzchni może stanowić oryginalną reklamę producenta, sklepu lub znaku firmowego. Reklamówki bez nadruku dostępne są w różnych kolorach. Produkowane są także z folii o różnych grubościach i w różnych rozmiarach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako opakowania w różnych gałęziach handlu. Użycie neutralnych dla zdrowia surowców zaowocowało dopuszczeniem reklamówek do kontaktu z żywnością.
Oferta reklamówki z folii LDPE bez nadruku obejmuje:
reklamówki jednobarwne – bardzo popularne reklamówki stosowane do pakowania codziennych zakupów spożywczych i przemysłowych – wymiary reklamówki złożonej: 50/65 cm, grubość folii: 0,030 um, opakowanie jednostkowe: 100 sztuk.
reklamówki jednobarwne duże – przeznaczona na zakupy o większej masie i objętości charakteryzuje się zwiększona wytrzymałością– wymiary reklamówki złożonej: 60/80 cm, grubość folii: 0,035 um, opakowanie jednostkowe: 45 sztuk.
reklamówki kolorowe – wytrzymała, standardowa reklamówka produkowana w bogatej kolorystyce, co pozwala na jej szerokie zastosowanie również w procesach magazynowych – wymiary reklamówki złożonej: 42/50 cm, grubość folii: 0,030 um, opakowanie jednostkowe: 100 sztuk.
reklamówki kolorowe duże – dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, przeznaczona do pakowania towarów o większych gabarytach i masie – wymiary reklamówki złożonej: 50/65 cm, grubość folii: 0,030 um, opakowanie jednostkowe: 100 sztuk.
Jako producent reklamówek z nadrukiem, a także jednobarwnych, POL-PAK gwarantuje krótkie terminy realizacji zleceń oraz indywidualna wycenę zlecenia. Zapewniamy transport do odbiorcy zarówno w kraju jak i zagranicznego.