Producent opakowań i folii spożywczych

Pol-Pak znany jest także jako producent opakowań spożywczych Łódź z folii. Jakość wyrobów pozwala także na swobodne ich zastosowanie w gospodarstwie domowym. Wysoką przezroczystość opakowań, a także ich bezwonność gwarantują wysokiej jakości surowce użyte do ich produkcji. Dzięki starannemu procesowi produkcji i uzyskaniu przez wyroby atestów PZH znajdują one szerokie zastosowanie w branży opakowań żywności, a także w gastronomii i przemyśle spożywczym.
Oferta obejmuje:
torebki śniadaniowe – służą głównie do przechowywania produktów w warunkach chłodniczych i wszelkiego rodzaju lodówkach – wygodne do przechowania świeżych produktów żywnościowych – wymiary: 20/30 cm, opakowanie jednostkowe: 25 sztuk;
torebki do zamrażarek – do przechowywania produktów i żywności głęboko mrożonej we wszelkiego typu zamrażarkach – odporne na bardzo niskie temperatury – wymiary: 25/35 cm i 30/40 cm, opakowanie jednostkowe: 25 sztuk;
woreczki do lodu – niezwykle wygodne w użyciu woreczki do samodzielnej produkcji kulek lodowych – szerokie zastosowanie, niski koszt – opakowanie jednostkowe: zawartość 180 kulek.
Producent opakowań spożywczych z folii – firma Pol-Pak Łódź – zapewnia darmowy transport.
Zamówienia, zarówno te małe, jak i duże, realizujemy dla Klientów na terenie całego kraju, zapewniając przy tym krótkie terminy realizacji zlecenia i wysoką jakość obsługi. Zapewniamy przy tym transport lub dostawę towaru do Klienta.