folia

Folia ma szerokie zastosowanie zarówno w domu jak i produkcji przemysłowej. Używana jest głównie w przemyśle opakowaniowym, znajduje jednak zastosowanie w wielu innych branżach, np. ogrodniczej czy budowlanej. Lekkość, niski koszt wytwarzania i możliwość poddawania recyklingowi sprawia, że folia jest powszechnie stosowana na całym świecie.

Inwestycje w nowoczesny park maszynowy i stały rozwój firmy sprawia, że Pol-Pak to wiodący w regionie producent folii. Łódź i okolice zaopatrujemy transportem własnym, w przypadku dużych zamówień realizujmy również dostawy na terenie całego kraju.

W ramach recyklingu i ekologicznego podejścia do procesu produkcji do wytwarzania folii używamy –  oprócz tworzyw pierwotnych – regranulatów i aglomeratów LDPE, MDPE i HDPE. Zakres grubości produktów mieści się między 0,015 a 0,15 um, a ich szerokość uzależniona jest od oczekiwanej grubości i może wynieść od 100 do 1100 mm. W asortymencie posiadamy rękawy i pół-rękawy oraz taśmy z folii. Nasze produkty są bezwonne i posiadają atest PZH, z powodzeniem można stosować je przy kontakcie z żywnością.

Do wyboru Klienta oferujemy szeroką i powtarzalną kolorystykę folii, dzięki czemu produkty cechują się niezmienną kolorystyką także przy kolejnych zamówieniach. Na życzenie Klienta wykonujemy aktywację na folii pod nadruk jedno lub dwustronny.

Jako producent folii z wieloletnim doświadczeniem w branży zaopatrujemy przede wszystkim miasto Łódź i województwo. W ramach rozwoju firmy i poszerzania oferty chętnie podejmujemy współpracę z odbiorcami z innych regionów kraju.