reklamówki z nadrukiem

Firma POL-PAK od wielu lat słynie w regionie jako producent reklamówek z nadrukiem. Produkt ten cieszy się niesłabnącą popularnością z powodu relatywnie niskiej ceny do potencjału reklamowego jaki ze sobą niesie. Możliwość naniesienie wielobarwnych nadruków sprawiają, że reklamówki z nadrukiem są nadal jedną z najlepszych i najtańszych form reklamy sieci sklepów, produktu bądź brandu. Torby z nadrukiem to produkt niezbędny w funkcjonowaniu wszelkich palcówek handlowych i usługowych.
Producent reklamówek z nadrukiem, firma POL-PAK stosuje do druku popularną metodę fleksograficzną dzięki której możliwe jest nanoszenie na folię do czterech różnych kolorów. W zakładzie wykonywane są także nadruki typu „foto”. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i fachowemu procesowi druku możliwe jest wierne odwzorowanie zamówionego przez Klienta motywu.
Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży produkcji i druku na reklamówkach pracownicy POL-PAK zapewniają kompleksową obsługę i kompleksową pomoc w wyborze motywu i sposobu nanoszenia druku. W ramach procesu produkcji wykonujemy druk jedno i dwustronny na reklamówkach różnych rozmiarów. Gwarantujemy wysoką jakość gotowego produktu oraz krótkie terminy realizacji zamówień.
Nadruki na torbach i reklamówkach nanosimy na produkty z folii typu LDPE, HDPE i MDPE.